Nátěry okapů a svodů


ImageAby vaše okapy a svody fungovaly tak jak mají, je velmi důležité zajistit pravidelný nátěr a také častou péči. Okapy a svody se natírají v intervalech několikátí let. Interval nátěrů záleží na lokalitě, ve které leží váš dům, na vegetaci která je v blízkosti,  důležitý faktor je také stav a druh střešní krytiny. Pravidelným nátěrem okapů a svodů se zaručeně vyhnete korozi a nefunkčnosti Vašich okapů a svodů.

 

Je samozřejmostí, že nátěr, případně nástřik provádíme v několika vrstvách, což prodlouží životnost okapů a svodů. Po důkladném obroušení aplikujeme základní barvu, vrchní vrstvu natíráme vždy minimálně dvakrát.

 

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Okapy a svody natáráme v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností a dobrých ohlasech našich zákazníků. A zároven klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnou kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Nechte si natřít okapy a svody od naší firmy


Naši natěrači jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Proč vybrat právě nás


Využíváme vyškolené malíře a natěrače kteří vlastní certifikáty výrobců nátěrových hmot. Naši malíři a natěrači používají moderní technologie pro správnou aplikaci barev.

Ceník natěračských prací ZDE    Ceník malířských prací ZDE 

Ceník úklidových prací ZDE       Ceník tapetování ZDE

Ceník nátěrů fasád ZDE             Ceník stříkaných tapet ZDE