Ceníky


Ceny za naše služby jsou rozepsané do přehledných ceníků. Neváhejte nás kontaktovat pro vypracování nezávazné cenové nabídky zcela zdarma.

Jak počítáme?

Otvory ve stěnách okna, dveře, výlohy a ucelené soustavy nábytku se odpočítávají nad 7 m2 za kus. Námi provedené výměry malovaných prostor jsou orientační a slouží k určení celkové ceny dohodou, proto nemusí být zcela přesné. Cena v cenové nabídce je konečná myšleno za zakázku (za dílo). Zákazník podpisem objednávky na základě cenové nabídky s cenou za dílo souhlasí. Na základě tohoto faktu započnou práce dle sjednaného termínu. Konečná cena za dílo se může navýšit maximálně o 10% z důvodu víceprací, které jsou skryté a jejich provedení vede k úspěšnému dokončení zakázky, např. oprava loupajícího se podkladu, padající omítky zejména v panelových domech, nutnost provedení více vrstev malby z důvodu prostupujících fleků.


 

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás