Image

Sortiment

Nakupujte kvalitní barvy také na našem e-shopu 

www.kvalitníbarvy.cz

 

ImageNejznámější a nejrozšířenější obchodní značka, která se věnuje barvám, je Jupol – na početných trzích je přítomna již desítky let. Hlavní výrobní produkci skupiny Jub, kterou Vám nabízíme, lze rozdělit do kategorií malířské barvy, fasádní barvy, fasádní omítky a barvy na dřevo, kov, beton apod. Dnes je Jupol  výrobce vysoce kvalitních malířských barev, který zahrnuje výrobky pro všechny generace, pro každý dům a životní styl.

Image

Image

Image​Nátěrové hmoty značky Adler jsou vhodné pro dlouhodobou ochranu dřeva. Prodáváme a mícháme pro Vás kompletní sortiment – základní nátěry, lazury, mořidla, laky a tužidla, ekologické vosky i oleje. Vše pro průmysl, profesionály i kutily. Vše pro dřevostavby, okna, dveře, nábytek, terasy a ploty. Nátěrový systém Adler používáme na našich zakázkách zejména na renovaci euro oken.

Image

 

ImageProdáváme také kompletní sortiment barev Herbol. Herbol předkládá kompletní nabídku nátěrů skutečně pro celý dům –  fasádní a interiérové barvy, nátěrové systémy na dřevo a kovy, lazurovací nátěry, barvy na podlahy. Všechny nátěry jsou optimálně vyladěny, aby Vaše práce s nimi byla rychlá, snadná a efektivní. Rádi Vám poradíme jaký materiál od Herbolu si vybrat, nebo práci u Vás po domluvě přímo vykonáme

Image

ImageV naší prodejně najdete i produkty od značky Dulux. Dulux nabízí velmi široký sortiment produktů, u nás se specializujeme zejména na interiérové barvy, například Dulux EasyCare je první interiérová barva s revolučními hydrofobními vlastnostmi; Dulux Super Matt Plus je matná, zářivě bílá akrylátová malířská barva vysoké kvality k dekoračním a ochranným nátěrům stěn a stropů; Dulux Trade Vinyl Matt je vinylová disperzní malířská barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů.

Image

 

Image

Malířské a natěračské příslušenství

ImageTMELY, SILIKONY, LEPIDLA, KRYCÍ FOLIE, PÁSKY, PĚNY

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Otvírací doba

  • Pondělí:        7:30 - 16:30

  • Úterý:             7:30 - 16:30

  • Středa:           7:30 - 16:30

  • Čtvrtek:         7:30 - 16:30

  • Pátek:             7:30 - 16:30