Malíř pokojů Brno - Nové služby 

Renovace, dekorační nástřik


Pomocí dekoračního nástřiku dokážeme zrenovovat staré dveře, zárubně, kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně. Za dostupné ceny lze docílit moderního vzhledu a výborné kvality. Vyměníme Vám i staré zámky a kování nebo v případě potřeby zasklíme a seřízneme dveře.

Práce ve výškách


Malujeme a natíráme i v nedostupných místech, pomocí vysokých žebříku, lešení, vysokozdvižné plošiny a především horolezecké techniky se dostaneme kamkoliv. Tímto způsobem natíráme velmi šikmé střechy, okapy a rýny zejména pak štíty fasád a dřevěné podbití střech. Provádíme také mytí nedostupných oken a světlíků.

Aplikace dekorační techniky Encanto


Dekorativní materiál s jedinečným metalickým vzhledem, měnící se s dopadem světla na stěnu. Originál od roku 2006. Univerzální výrobek s jemným kovovým třpytem umožňuje snadno a rychle ztvárnit rozmanité textury v široké škále odstínů. Ekologický výrobek pro vysoký komfort bydlení. Vhodný také do všech reprezentativních prostor.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás