Antinikotinové nátěry

 

ImageDomácnost kuřáků lehce poznáme díky žloutnutí maleb a omítek. Tyto mapy se také dají nalézt v kuřáckých restauracích ale i kanceláře nejsou výjimkou. Izolační nátěry, které zamezí žloutnutí stěn a stropů se nazývají antinikotinové nátěry. Tyhle nátěry obsahují rozpouštědlo, které rozpustí nikotinové skvrny na stěnách.  Jiné izolační nátěry pouze neprodyšně zaizolují stěnu či strop a nedovolí vnikání nikotinu do pórů zdiva a stropů.    

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malířské práce v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře pokojů vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Nechte si vymalovat od naší firmy


Naši malíři pokojů jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás