Nátěry antigraffiti


Pokud dojde k poškození Vašeho majetku sprejery vyřešíme tento problém odstraněním malůvek bez poškození povrchu a zabráníme dalším útokům vandalů preventivním nátěrem antigraffiti.

Ochranné Antigraffiti nátěry


ImageNa zrekonstruované, nové nebo právě vyčištěné povrchy doporučujeme vždy aplikovat preventivní ochranou vrstvu. Na povrchu vytvoří ochrannou vrstvu, která graffiti nepropustí do podkladu, následně je lze snadno odstranit. Ochranné protisprejerské nátěry mají navíc hydrofobní efekt, minimální nasákavost a nešpiní se.  Drobné nečistoty tak lze jednoduše smýt vodou.

Aplikace a odstraňování graffiti


Technologicky postup:

Povrchy ochráníme preventivní graffiti aplikací nátěrem, válečkem nebo stříkáním.

Aplikovat lze na fasády, zdi, kámen, dveře, garážová vrata, výtahy...Následné odstranění graffiti, sprejů a jiných např. Fix a lepidla. Zajišťujeme dlouhodobý servis aplikace a odstraňování se zárukou.

V případě potřeby před aplikací antigraffiti obnovíme plochu novým fasádním nátěrem.

Proč vybrat právě nás ?


Naši malíři a natěrači jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

 

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky

Provozujeme aplikaci a odstraňování graffiti v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz