Nátěry okapů a svodů


ImageAby vaše okapy a svody fungovaly tak jak mají, je velmi důležité zajistit pravidelný nátěr a také častou péči. Okapy a svody se natírají v intervalech několikátí let. Interval nátěrů záleží na lokalitě, ve které leží váš dům, na vegetaci která je v blízkosti,  důležitý faktor je také stav a druh střešní krytiny. Pravidelným nátěrem okapů a svodů se zaručeně vyhnete korozi a nefunkčnosti Vašich okapů a svodů.

Je samozřejmostí, že nátěr, případně nástřik provádíme v několika vrstvách, což prodlouží životnost okapů a svodů. Po důkladném obroušení aplikujeme základní barvu, vrchní vrstvu natíráme vždy minimálně dvakrát.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Okapy a svody natáráme v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností,  zároveň klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnou kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Nechte si natřít okapy a svody od naší firmy

Image


Naši natěrači jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Proč vybrat právě nás


Využíváme vyškolené malíře a natěrače kteří vlastní certifikáty výrobců nátěrových hmot. Naši malíři a natěrači používají moderní technologie pro správnou aplikaci barev.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás