Malování škol a učeben


tuškyVe škole tráví mladý člověk spoustu let, proto je velmi důležité aby se v ní cítil co nejlépe. Příjemný interiér, malba zdí a stropů působí na žáky a učitele. Správně zvolené odstíny barev působí kladně na mentalitu žáka, čímž mu pomáhá se ve škole několik hodin soustředit.

Také je důležité poradit se o správné kombinaci barev, aby žáky moc nerozptylovala. Důležité je aby malířské a nátěrové hmoty splňovali hygienické podmínky. V místech se zvětšenou vlhkostí je potřeba aplikovat protiplísňové nátěry a naopak kde je riziko vzniku požáru je nutné aplikovat protipožární nátěry.

Malování škol a učeben na klíč 


Velmi oblíbenou službou je tzv. malování na klíč. Vy nám dáte své klíče a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy předáme kompletně hotové prostory k okamžitému využití.

Nechte si vymalovat školu nebo učebnu od naší firmy


Naši malíři mají velkou zkušenost s malováním škol a malováním učeben. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a pravidelně monitorujeme kvalitu jejich práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malování škol a malování učeben v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás