Nátěry fasád


FaImagesádní nátěry aplikujeme válečkem nebo stříkáním, před započetím prací zakrýváme dlažbu, obklady, okna, dveře atd. Nejprve penetrujeme pro srovnání savosti podkladu a jeho zpevnění. Provádíme také tmelení prasklin a děr speciálními odolnými tmely, je možné domluvit také větší opravy fasád omítkovinou. Fasádní barvu aplikujeme ve dvou a více vrstvách podle sytosti odstínu, vždy je třeba dosáhnout celistvého výsledku. Volbu nejvhodnější fasádní barvy domlouváme se zákazníkem na místě při provádění výměry. Nátěr fasád provádíme i v nedostupných místech kde je třeba většinou natřít současně oplechování, dřevěné obložení atd... Pomocí lešení, hliníkových žebříků, horolezecké techniky se dostaneme prakticky kamkoliv. Provádíme také výškové práce které se týkají, mytí nedostupných oken světlíků atd… Nezávaznou cenovou nabídku Vám pošleme do 24 hodin. Nejčastěji aplikujeme tyto fasádní barvy: 

Akrylátové fasádní barvy jsou tak, jako disperzní omítky, vysoce odolné vůči silným dešťům, agresivní průmyslové atmosféře a dalším povětrnostním vlivům. Mají dobrou paropropustnost, omyvatelnost a stálobarevnost. Jsou vhodné pro tvrdší podklady.

​ 

Silikátové barvy jsou fasádní barvy na bázi tekutého draselného skla a syntetických pryskyřic, mají výborné užitné vlastnosti. Nátěrová hmota proniká hluboko do podkladu a je schopná se spojit s minerálním podkladem. Silikátové barvy nemění propustnost vodních par a jsou vhodné pro staré (měkké vápenné) fasády i tam, kde je předpoklad vyšší vlhkosti.

 

Fasádní barvy na bázi silikonových pryskyřic (silikonové barvy) se vyznačují vysokou paropropustností, srovnatelnou s barvami na bázi silikátu. Z těchto důvodů jsou velmi dobře použitelné pro aplikaci na sanačních omítkách a alkalicky nestálých podkladech. Mají delší životnost než akrylátové barvy a jsou dobře omyvatelné.

Mytí fasád


 

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás