Nátěry střech


ImageNátěry střech jsou nezbytností zejména u plechových střešních krytin, které podléhají korozi.  Vhodně zvolený nátěr střechy chrání materiál střešní krytiny před přímým vlivem povětrnostních podmínek, před agresívním trusem ptáků, semeny stromu, mechy, uv zářením slunce a dalšími vlivy. V neposlední řade, přispěje nátěr střechy k hezkému vzhledu.
Nátěry střech je nutné provádět periodicky a to vždy s ohledem na životnost posledního nátěru. Druh nátěru volíme podle materiálu střešní krytiny.

Provádíme :

  • Nátěry sedlových střech
  • Nátěry plochých střech
  • Nátěry střešních krytin
  • Nátěry krovů nosných konstrukcí střech
  • Nátěry plechových střech 

Proč vybrat právě nás


Zaručujeme kvalitu práce výběrem odborníků na nátěry všech druhů střech. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich odvedené práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme natírání  všech druhů střech v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Před...

Po...

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás