Malování bytů


barvyMalování bytů je základní službou, kterou poskytujeme majitelům nebo nájemníkům bytu. Ladění barev pokojů, místností nebo chodeb určuje náladu osob trvale žijícím na tomto místě nebo náladu návštěv. Důkladné a odborně vymalované prostory bytů zajišťují skvělé a pohodové prostředí, ve kterém budete rádi trávit svůj volný čas, proto řešení Vašeho bytu konzultujte se zkušenými malíři. Naše malířství vám poskytne odborné poradenství a vhodnou volbu barev do vašeho bytu.

Malování bytů na klíč


Velmi oblíbenou službou je tzv. malování bytů na klíč. Vy nám dáte své klíče od bytu a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy pak bude byt předán vymalovaný a čistý.

Nechte si vymalovat byt od naší firmy


Naši malíři pokojů jsou trvale a pečlivě kontrolovaní odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malování bytů v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás