Protiplísňové nátěry


ImageVlhkost, voda a závětří jsou hlavní faktory vzniknutí houbového napadení omítek plísněmi ve vlhkém či nedostatečně vytápěném prostředí, které kazí malbu nevzhledným kvetením. Plísňové spory často vedou k alergiím nebo k vážným škodám na zdraví.

Účinná metoda v boji proti plísním je prostředí, ve kterém se plísním nedaří. Protiplísňové nátěry se hlavně využívají v nemovitostech, které jsou nedostatečně nebo nepravidelně vytápěny. Jestli nemůžete zajistit dostatek proudění vzduchu kolem omítek a zamezit kondenzaci vlhkosti pak je pro vás řešení nátěr proti plísním. Speciální protiplísňoví nátěr najde uplatnění v potravinářském průmyslu např. v mlékárnách, sýrárnách, pivovarech, vinárnách atd. Pro správnou účinnost protiplísňového nátěru je správná aplikace a příprava zdí, omítek a nátěrových hmot před prací. Námi používané nátěrové hmoty obsahují biocidní látky které ničí plísně mechy a řasy, ale nemají škodlivé účinky na zdraví. Námi používané protiplísňové nátěry splňují technické parametry a jsou zdravotně nezávadné.

Proč vybrat právě nás


Využíváme vyškolené malíře, kteří vlastní certifikát výrobce k použití speciálního protiplísňového nátěru. Naši malíři používají moderní nanášecí techniky na protiplísňové nátěry a mají dlouholeté zkušenosti.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Aplikujeme protiplísňové nátěry v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás