Malování domů


barvyDům je potřeba vymalovat. Staré malby jsou zašlé a oprýskané, na chodbách i v bytech jsou znatelné fleky a zatečená voda. Obvykle je nutné v celém domě zastavit provoz což pro vás muže byt nepříjemné. Díky našim zkušenostem je samozřejmostí že naši malíři provádějí malování domů za plného provozu, zajistí prostoty tak aby je bylo možné plně obývat. Omezujeme provoz jen v malovaných částech domu. Abychom Vás chránily před potřísněním malířskými hmotami zakrýváme  podlahy, nábytek, okna. Samozřejmostí je okamžité provedení úklidu po vymalované určité části domu.

Malování domů na klíč


Využijte naši službu Malování domů na klíč, a zůstaňte v klidu po celou dobu malování domu. Veškeré starosti s vymalováním domu nechte na nás a v konečném výsledku vše zajistíme rychleji, levněji a efektivněji, než by to prováděl majitel domu či jeho provozovatel bez malířských zkušeností.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malování domů v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře pokojů vybíráme hlavně podle odborných zkušeností. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Nechte si vymalovat dům od naší firmy


Naši malíři pokojů jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás