Tapetáři Brno 


Imagepřijímáme zakázky jakéhokoliv rozsahu. Nabízíme kompletní tapetářské služby - konzultace se zákazníkem, doporučení vhodných tapet prostřednictvím našich bohatých vzorníků, odstranění starých tapet a úpravu povrchu tmelením nebo stěrkovíním. Lepíme všechny druhy tapet, například - papírové tapety, vinylové tapety s papírovým nosičem, vinylové tapety bez papírového nosiče, velurové tapety, vliesové tapety, fototapety, omyvatelné tapety, přetíratelné tapety a samolepící tapety. Velice často se aplikují obrázkové tapety do dětských pokojů nebo ozdobné bordury.I když zájem o tapety v posledních letech poněkud poklesl stále se jedná o levnou a rychlou variantu úpravy interiéru, která zakryje nedostatky a nerovnosti stěn bez nutnosti nákladné renovace. Ručíme za kvalitu odvedené práce našich tapetářů!

Nyní lepíme tapety za výhodné ceny, prohlédněte si náš ceník

Tapety jsou v oblibě pro jejich schopnost rychlého relativně levného dosažení exkluzivního vzhledu. Nebo pro ekonomickou úpravu zanedbaných zdí. Především papírové tapety jsou vhodné na nerovné  zdi, protože dokáží skrýt nerovností bez nutnosti renovace omítek zdiva. Často používané jsou dvouvrstvé tapety, které vytváří zajímavý plasticky efekt. Oblíbené jsou také obrazové tapety.
Mate-li zájem o zajištění unikátního vzhledu vašeho interiéru za pár hodin s vynaložením minimálních nákladů, obraťte na naši firmu. Naše firma provádí lepení tapet všech typů, s důrazem na kvalitu provedení tapetářských prací.

Lepíme :

Nyní lepíme tapety za výhodné ceny, prohlédněte si náš ceník

Naše služby nabízíme ve všech větších městech České republiky


Naši tapetáři jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás