Malování firem


barvyJste li majitelem malého obchodu, firmy či obchodního centra, je potřeba dbát na reprezentativní vzhled a ten docílíte kvalitním nátěrem. O tom zda zákazník bude ochoten utratit své peníze právě u vás, rozhoduje celkový vzhled vašeho obchodu. První co začne zákazník vnímat je vzhled a čistota interiéru, kvalitní vymalování se velice podílí na tom, jaký uděláte na zákazníka dojem.

Je velmi důležité, aby byly malby prováděny s citem pro detail, a ladily s ostatním vybavením a neobsahovaly kazy jako například barevné fleky, tahy štětcem, popraskané omítky či zaschlé kapky. Avšak i profesionální nátěr časem ztrácí své původní kouzlo a vzhled není li nátěr opět za nějaký čas obnoven.

Nechte si vymalovat firmu od naší firmy


Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás