Nátěry dřevěných podlah


podlahaDřevěné podlahy patří mezi nejoblíbenější druhy podlah s protiskluzovými a estetickými vlastnostmi. Mají skvělé izolační schopnosti, navíc se jedná o přírodní materiál. Důležité je dbát na včasné natření lakem nebo lazurou, zabráníme tak zchátralému prošlapanému vzhledu. Takto udržovaná podlaha si také déle zachová svůj přirozený charakter. Velmi důležité je správně vybírat druh barvy a styl nanášení nátěrové hmoty. S touto problematikou vám rádi poradí naši odborníci.

Dřevěná podlaha stále jako nová


ImageSprávný nátěr dřevěných podlah brání vysoušení dřeva, vnikání nečistot a prachu do dřevěného povrchu také zaceluje spáry mezi lamelami plovoucích podlah nebo spáry podlah z masivu. Chozením se samozřejmě dřevěná podlaha odírá v případě použití správného nátěru je tomu možné zabránit. Včasným nátěrem zajistíme odolnost proti otěru povrchu podlahy, dřevo si tak dlouhodobě zachová svůj původní vzhled.

Broušení parket

Lakování parket

Oprava parket - doplnění spáry

Nechte si natřít podlahu od naší firmy


S nátěry poškozených a zanedbaných podlah máme dlouholetou zkušenost, dbáme na odbornost našich natěračů. Kvalitu nátěrů pravidelně kontrolujeme a také sledujeme reference našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme natírání dřevěných podlah v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku aplikace. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za přijatelné ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás