Fototapety


ImageLepíme všechny druhy fototapet. V dnešní době je možno si vybrat z nepřeberné škály vzorů. Oblíbené jsou makro zvětšeniny přírodních motivů, dětské fototapety, fototapety na dveře nebo obrazové fototapety. Fototapeta je buď jednodílná  nebo vícedílná dle velikosti a formátu. 

Před lepením fototapety doporučujeme podklad nepenetrovat, podklad se zpevní a  fototapeta bude lépe držet na stěně. Je několik druhů fototapet, nejčastěji se používají fototapety vliesové nebo papírové. Kvalitnější vliesová fototapeta je světlostálá a otěruodolná.

Fototapeta rychle promění váš  interiér, rozjasní stěnu a zajímavě doplní moderní byt. V poslední době se stále častěji vyskytují  fototapety  na zakázku například z fotografií, kde si zákazník  volí formát a velikost na míru. Fototapeta  je vhodná nejen na zeď nebo dveře, ale dá se lepit  i na sádrokarton či jiné plochy. 

Nechte si vytapetovat od naší firmy


S tapetováním všech druhů fototapet máme dlouholetou zkušenost, dbáme na odbornost našich tapetářů. Kvalitu jejich práce pravidelně kontrolujeme a také sledujeme reference našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme tapetování všech druhů tapet v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše tapetáře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich tapetářů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní tapetářské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Ukázky z aplikací fototapet


 

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás