Přetíratelné tapety


ImageNechtějí se Vám strhávat tapety když Vás omrzí? Chcete mít možnost barvu tapet v průběhu času měnit? Tak právě pro vás nabízíme aplikaci přetíratelných tapet a její následové přetření libovolnou barevnou kombinací. Přetíratelné tapety mají velkou škálu vzorů, které Vaši stěnu budou oživovat,  barvu tapety můžete měnit přesně podle toho, pro jakou barvu stěny se zrovna rozhodnete. Přetíratelné tapety jsou vhodným řešením pro plochy s nerovnostmi, které tapetou lehce zakryjete.

Bydlíte v panelovém nebo bytovém domě a ruší Vás zvuky nebo hluk  z vedlejších bytů? Využijte Naši nabídku aplikace tapet, které slouží i jako tepelný a zvukový izolátor. Vyrovnávají i drobné nerovnosti v podkladu. Lehce se i za sucha odstraňují v případě, že Vás starý vzor tapet omrzí. 

Nechte si vytapetovat přetíratelnými tapetami od naší firmy


Naši tapetáři mají dlouholetou zkušenost s aplikací přetíratelných tapet. Vybíráme jen profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich vykonané práce.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás