Image

JUB DECOR - vytváříme dekorační, moderní a luxusní povrchovou úpravu zdiva a jiných savých i nesavých povrchů, tyto techniky aplikujeme jak v interiéru Pomocí tak v exteriéru. V naší nabídce je mnoho variant luxusních přírodních zemitých barev, přírodní betony, perleťové a kovové efekty v moderním i antickém stylu. Realizujeme také designové stěnové stěrky na bázi cementů nebo vzhledy rezavého plechu. Tyto designové stěrky jsou vhodné i do koupelen a sprchových koutů. Stěrky jsou beze spár a tudíž bezúdržbové. Finální úpravy transparentním lakem jsou v matném, polo matném nebo lesklém provedení.

Jub Delight

JUB DECOR DELIGHT  je ideální pro prestižní prostory v klasickém a neoklasicistním stylu, ale i pro moderní interiéry veřejných a soukromých budov, vyznačuje se sofistikovaným, reprezentativní vzhledem s perleťovým efektem. JUB DECOR DELIGHT je k dispozici ve dvou variantách Dark Gold a Light Silver ve více než 30 odstínech. Plnoé omyvatelnosti dosáhne po třech týdnech.

Jub Cashmere

JUB DECOR CASHMERE vyniká jemným sametovým efektem kombinovaným s elegancí benátského štuku je ideální pro prestižní prostory. JUB DECOR CASMERE je paropropustný a vysoce odolný vůči houbám a bakteriím. K dispozici je 80 trendových odstínů, stačí si jen vybrat.

Jub Crystal JUB DECOR CRYSTAL s třpytivým efektem vnese do vašeho každodenního života neodolatelný nádech elegance a prestiže. Stropy s moderním osvětlením, chodby nebo části stěn v obytných nebo komerčních budovách snadno osvěžíte touto magickou úpravou s omyvatelným povrchem. Paleta 80 odstínů vám umožní volbu té nejvhodnější barevné kombinace pro každý typ prostoru.

Jub Glamour

JUB GLAMOUR je vodou ředitelná akrylátová barva s moderním kovovým, resp. »metalickým« vzhledem pro dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů. Snadno se nanáší, je dobře paropropustná a odolná proti mokrému oděrua a natřené povrchy jsou omyvatelné. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady, štukové omítky stěn a stropů, vystěrkované povrchy, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky.  Barva je vhodná také k úpravám stěn pomocí malířských šablon.

JUB Desert

JUB DECOR DESERT je ideální pro dekorativní úpravu vnitřních povrchů, kde chceme dosáhnout vzhledu pouštního písku a vytváří atraktivní vzhled s jemně třpytivým efektem. JUB DECOR DESERT je vysoce odolný proti otěru za mokra, díky možnosti tónování nabízí pestrý výběr exkluzivních odstínů.

 

 

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz