Renovace parket


Renovace parket BrnoPřed renovací parket je nutné pečlivě odstranit veškeré nečistoty, hřebíky a zbytky spojovacího materiálu. Doporučuje se provést i drobnější opravy, jako je upevnění desek nebo výměna prasklých parket. Broušení parket a dřevěných podlah probíhá s využitím speciálních brusných strojů, které během procesu odsávají prach. Používáme nejmodernější stroje pro broušení parket a dřevěných podlah. Naši profesionálové pečlivě vyhladí všechny nerovnosti, odstraní staré nátěry a obnoví krásnou kresbu dřeva.

Samotný proces broušení parket zahrnuje tři fáze: hrubé broušení, střední broušení a nakonec jemné broušení. Celý proces ubere podlaze pouze asi jeden až dva milimetry a obvykle se provádí jednou za 10 až 20 let. Moderní technologie zajistí odsávání vybroušených pilin do speciálního látkového vaku, minimalizujíc tak prašnost během celého renovačního procesu.

Finální povrchová úprava se skládá ze dvou až tří vrstev speciálního akrylátového laku nebo oleje. Při volbě mezi lakem a olejem platí, že lak je praktičtější, protože lépe odolává vodě, zatímco olej podporuje přírodní vzhled a kresbu dřeva. Parkety ošenřené oleje by se měli obnovovat častěji. 

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz