Nátěr dřevěných konstrukcí


ImageDřevěné konstrukce jsou z přírodního materiál, mají nízkou hmotnost a při správné péči dlouhou životnost. Dnes již nestačí natřít konstrukci jakoukoliv barvou a libovolným způsobem, důležitý krok je hlavně výběr a nanášení barvy o to se rádi postarají naši natěrači s dlouholetou praxí. Aby si udržela konstrukce jedinečný přírodní vzhled je důležité aby povrchová ochrana odolávala vlhkosti a chemickým vlivům.

Dřevěné konstrukce jsou schopné plnit svojí funkci, jsou-li vhodně zvolené laky, lazury nebo barvy. Způsob aplikace nátěrových hmot volíme podle druhu konstrukce, aplikujeme nátěrem, válečkem nebo stříkáním. Při aplikacích v exteriérech nanášíme barvy pouze v případě dobrých klimatických podmínek. Důležité jsou také toxické a hygienické normy.

Proč vybrat právě nás


Zaručujeme kvalitu práce výběrem odborníků na nátěry dřevěných prvků. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich odvedené práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme natírání dřevěných konstrukcí v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás