Malování na klíč


kytkaMalování interiérů na není stresující pro malíře nýbrž pro zákazníky, spousta kontrolování, starání a příprav. Pro zákazníky to znamená organizování a úklidu a spousta zdržující práce. Aby z vás malování na pokojů a interiérů neudělalo štvance zbytečných starostí, nabízíme vám službu malování na klíč. Ušetříme vás práce na věcích, které můžeme vykonat my, jediná vaše práce je výběr barevných odstínů ve kterých chcete interiér či byt vymalovat a ostatní je na našich malířích.

Jak vám můžeme usnadnit vaší práci při malování na klíč ?


 Vyberete si odstíny barev, kterými si přejete danou místnost vymalovat , rádi vám poskytneme bezplatnou konzultaci s našim odborníkem.

  1. Prokonzultujeme váš záměr, abychom se při postupu práce nedopustily nějakého pochybení.
  2. Necháte místnost v originálním stavu a nic nestěhujete, rozestavění nábytku a drobností v místnostech zdokumentujeme, abychom mohli po dokončení vše vrátit na své místo.
  3. Odevzdáte nám klíče.
  4. Necháte naše malíře vykonat práci, po které následuje kompletní úklid.
  5. Vrátíme vám klíče.
  6.  Hotovo.

Nechte si vymalovat na klíč od naší firmy


Naši malíři pokojů jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malování na klíč v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás