Malování nemocnic a ordinací


barvyV nemocnicích, zdravotnických zařízeních a v lékárnách každý z nás tráví hodně času. Často to nejsou zrovna veselé dny, proto je důležité, aby se pacienti v takových zařízeních cítily co nejlépe. Na jejich pohodě se také podílí barevné zpracování interiéru.

Každý kdo do nemocnice, lékárny nebo zdravotního zařízení vstoupí, podvědomě vnímá interiér. V zařízeních jako je nemocnice hraje důležitou roli péče o duševní pohodu, když je pacient ovlivněn nemocí nebo bolestmi je velmi důležité aby se cítil v nemocnici co nejlépe. Pacienti snáší mnohem lépe pobyt v nemocnici, kde na něj působí hezky vymalované stropy a zdi ve kterých se cítí v rámci možností příjemně. Příjemné prostředí pro pacienty se podílí na jejich spokojenosti a také na léčbě, hezky vymalovaný interiér zbaví pacienta nepříjemných pocitů.

Malování nemocnic a ordinací na klíč


Velmi oblíbenou službou je tzv. malování na klíč. Vy nám dáte své klíče a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy předáme kompletně hotové prostory k okamžitému využití.

Nechte si vymalovat nemocnici nebo ordinaci od naší firmy


Naši malíři mají dlouholetou zkušenost s malováním nemocnic, ordinací a zdravotních středisek. Vybíráme jen profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich vykonané práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malování nemocnic, zdravotních středisek a ordinací v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás