Termoizolační nátěry


Image

Problémy se studenýmí stěnamy a následnou tvorbu plísní vyřešíme termoizolačním nátěrem.

Termoizolační nátěr omezuje vlhnutí stěn a vytváří podmínky, ve kterých houby a plísně nerostou. Odstraňuje tedy příčinu. Na místa ošetřená termoizolačním nátěrem se plísně a houby už nevracejí. Stěny natřené termoizolační barvou mají vyšší povrchovou teplotu, až o několik stupňů, zlepšují tak tepelnou pohodu

Termoizolační nátěry najdou upletění v interieru i exterieru.

Nátěr fasády termoizolační barvou nejen zkrášlí váš dům, ale současně také brání nadměrným únikům tepla. V horizontu několika let se náklady za aplikaci termoizolačního nátěru fasády vrátí formou úspory nákladů za vytápění.

V interiéru mají termoizolační nátěry velice zásadní vlastnosti, odstraňují plísně i příčinu plesnivění, brání kondenzaci vlhkosti na zdi, dlouhodobě chrání zdivo proti karcinogenním
plísním, snižují náklady na vytápění, eliminují tepelné mosty v konstrukci stavby.

Aplikace termoizolačních nátěrů se pro maximální účinnost kombinuje s materiály odstraňující plísně – více protiplísňové nátěry.V extrémně studených a plísní již dříve silně zasažených místech je vhodné pro maximální eliminaci následné tvorby plísně na termoizolační nátěry použít antibakteriální barvy například Eternal In Sreril.

Nechte si udělat termoizolační nátěr od naší firmy


S termoizolačními nátěry máme dlouholetou zkušenost a dbáme na výběr kvalitních natěračů. Kvalitu našich nátěrů pravidelně kontrolujeme a také sledujeme reference našich zákazníků.

Proč vybrat právě nás


Využíváme vyškolené malíře, kteří vlastní certifikát výrobce na aplikaci termoizolačních nátěrů. Naši malíři používají moderní nanášecí techniky na protiplísňové nátěry a mají dlouholeté zkušenosti.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Termoizolační nátěry aplikujeme v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás