Malování panelového domu


chodba​Malování společných prostor panelového domu obnášelo vymalování dvanácti pater chodeb, schodiště a sklepů. Na sokl v chodbách se použil dekorační váleček olemovaný linkou, bílé plochy se dělali barvou Primalex Plus.  Sklepy se stříkaly vysokotlakou technikou materiálem Primalex Linea. Na schodišti se také natíralo zábradlí akrylátovou vodou ředitelnou barvou, která je bez zápachu.

Betonové podlahy v sušárně jsme natírali válečkem barvou na betonové podlahy Eternal Stabil. Harmonogram prací byl nastaven tak,  že se udělalo několik pater na hotovo a současně se provedl úklid po malování aby obyvatelé domu mohli bez problémů společné prostory užívat.

Nakonec jsme provedli celkový úklid celého domu a úspěšně za deset pracovních dní zakázku předali zadavateli.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech české republiky


Malování bytů provádíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás