Malování kanceláří


kancelářMáte dojem, že je Vaše kancelář fádní a nereprezentativní? Není potřeba mít luxusní vybavení, aby jste měli dobrý pocit z pobytu v kanceláři, často postačí barevně sladit nábytek se stěnami. Naše firma vám zajistí vymalování kanceláří a napomůže při volbě barev. Malování interiérů kancelářských prostor je jednou z našich nejvíce žádaných malířských služeb.

Chod omezujeme jen v malovaném úseku nebo prostory vymalujeme v době, kdy nebudou využívány. Třeba v nočních hodinách. Sestěhujeme veškerý nábytek na bezpečné místo. Proti znečištění zakryjeme plochy krycí fólií. Následuje příprava zdí v kanceláři včetně odstranění původní malby nebo tapet a vyrovnání nerovností. Po vymalování kanceláří se postaráme o odstranění malířského odpadu. Umyjeme ušpiněná místa a umístíme nábytek na původní místo.

Malování kanceláří na klíč


Velmi oblíbenou službou je tzv. malování na klíč. Vy nám dáte své klíče a naši malíři provedou sestěhování nábytku, přikrytí podlahy, koberců a vymalování podle přání. Pak následuje odkrytí nábytku a kompletní úklid v podobě umytí oken, podlahy, dveří atd. Zákazníkovy předáme kompletně hotové prostory k okamžitému využití.

Nechte si vymalovat kancelář od naší firmy


Naši malíři mají dlouholetou zkušenost s malováním kanceláří. Vybíráme jen profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich vykonané práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme malování kanceláří v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše malíře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás