Broušení parket


Broušení parket BrnoProces broušení je rozdělen do několika fází, kdy každá z nich využívá materiály s odlišnou hrubostí. Nejhrubší fáze slouží k odstranění všech patrných a hmatatelných vad na podlaze, zatímco nejjemnější fáze má za úkol dokončit povrch, který po ní zůstane dokonale hladký a rovný. Tento proces broušení zahrnuje i vytmelení parket. Během broušení dochází k odstranění starého laku, skvrn, barev, hluboko zanesených nečistot, rýh a škrábanců. Pro tyto účely používáme nejnovější stroje, které jsou šetrné k povrchu Vaší podlahy.

Renovaci podlahy je vždy nezbytné dokončit aplikací konečné povrchové vrstvy, buď lakováním nebo nanesením oleje s voskem. Lakování podlahy zpevní povrch parket a zároveň zdůrazní krásnou kresbu dřeva. Dokonce i velmi staré parkety mohou díky lakování opět získat nový vzhled. Tato metoda dodá podlaze finální povrch, který ji chrání před možným mechanickým poškozením. Lakovaná podlaha také utáhne spáry mezi parketami, čímž zvyšuje odolnost proti náhodnému vylití tekutin. Po lakování bude podlaha hladká, lesklá a snadno udržovatelná.

Používáme speciální vysoce odolné dvousložkové laky s protiskluznými vlastnostmi, které nejen zpevňují povrch, ale také výrazně zdůrazňují kresbu parket. Lakování provádíme vždy minimálně ve třech vrstvách. Třikrát opakovaný nátěr kvalitními laky zaručuje pro Vaši dřevěnou podlahu delší životnost a odolnost.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz