Služby


valec

Pro naši malířskou a natěračskou firmu LESTER je prioritou neustálé zlepšování služeb . Důkazem toho se zvětšuje počet spokojených zákazníků, kteří u nás vyhledávají malířské a natěračské práce. Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou, proto je veškerá snaha a pozornost zaměřena na neustálé zdokonalování. Doufáme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni, přivítáme jakékoliv připomínky či podněty.

Základní úklid je pro nás povinnost


Provedení základního úklidu bereme jako nedílnou součást naší malířské a natěračské práce a jako povinnost. V rámci každé zakázky si nejprve zakryjeme podlahy a nábytek krycími textilními foliemi a opáskujeme lišty. Po kvalitně provedené práci odstraníme krycí materiál, zameteme podlahy, umyjeme nečistoty v koupelně a WC, odvezeme odpad, oškrabky staré malby nebo odstraněné tapety. Prostory po naší činnosti zůstávají prakticky čisté. V případě Vašeho zájmu je možné úklidové práce dotáhnout k naprosté dokonalosti, stačí si objednat službu úklid po malování nebo kompletní úklid. Jednotlivé položky najdete v ceníku úklidových prací.

Malířství


Nabízíme odborné provedení malířských prací všeho druhu i pro náročnější zákazníky. Malujeme pokoje, interiéry, rodinné domy, byty, kanceláře, haly, restaurace, hotely, ordinace, školy, firmy, provádíme také malování na klíč. V rámci malování provádíme také oškrábání starých nátěrů a maleb, stržení starých tapet včetně likvidace odpadu. Naše služby zahrnují také vyrovnání nerovností stěrkováním, tmelením a broušení omítek. Malby provádíme včetně kvalitní přípravy povrchů stropů a zdí včetně penetrace. Také provádíme štukování a stěrkování zdí i stropů.

Natěračství


Provádíme nátěry fasád, oken, dveří, dřevěných konstrukcí, dřevěných podlah, topných těles, stavebních konstrukcí, ocelových konstrukcí, nátěry zábradlí a pletiva, nátěry rýn a svodů, nátěry střech a průmyslových hal, nátěry betonových staveb a podlah, protipožární nátěry na ocel a dřevo, nátěry hydroizolační a termoizolační, nátěry zamezující vzniku plísní, nátěry sádrokartonových příček i podhledů, speciální nátěry s vysokými nároky na splnění hygienických či jiných požadavků.

Tapetářství


Přijímáme zakázky jakéhokoliv rozsahu. Nabízíme kompletní tapetářské služby - konzultace se zákazníkem, doporučení vhodných tapet prostřednictvím našich bohatých vzorníků, odstranění starých tapet a úpravu povrchu tmelením nebo stěrkovíním. Lepíme všechny druhy tapet, například - papírové tapety, vinylové tapety s papírovým nosičem, vinylové tapety bez papírového nosiče, velurové tapety, vliesové tapety, fototapety, omyvatelné tapety, přetíratelné tapety a samolepící tapety. Velice často se aplikují obrázkové tapety do dětských pokojů nebo ozdobné bordury.I když zájem o tapety v posledních letech poněkud poklesl stále se jedná o levnou a rychlou variantu úpravy interiéru, která zakryje nedostatky a nerovnosti stěn bez nutnosti nákladné renovace. Ručíme za kvalitu odvedené práce našich tapetářů!

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás