Malířské práce Brno


ImageProvádíme veškeré malířské práce jakéhokoliv rozsahu od malého bytu po průmyslové objekty. Malujeme všechny druhy omítek a sádrokartony. Samozřejmostí je přesun nábytku a zakrytí malovaných ploch foliemi. Po vymalování je možno objednat u naší firmy úklidové práce za výhodné ceny. Působíme v oblastech Brno-město, Brno-venkov ale také realizujeme zakázky v celém Jihomoravském kraji. Cena dopravy je u zakázek nad deset tisíc ZDARMA. Termíny provedení máme velmi rychlé a vždy vyjdeme plně vstříc zákazníkovy. Neváhejte nás s jakýmkoliv požadavkem kontaktovat. Zdarma k Vám přijedeme a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. 

Jak pracujeme ?


Malíři BrnoMalíři Brno

Před realizací vždy doporučíme zákazníkovi nejvhodnější druh materiálu a způsob aplikace. Po vyměření vypracujeme zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci. K realizaci našich zakázek využíváme všech dostupných materiálů a moderních technologií.

Malířské práce podložené objednávkou nebo smlouvou o dílo


ImageImage

Malířské práce se skládají z několika navazujících činností a postupů. Každá objednávka nebo smlouva o dílo potřebuje soupis prací nebo výkaz výměr, stanovený dohodou mezi zákazníkem a naší firmou.

Postup :

  • Prohlídka prostor určených k malování, přesné zaměření, bezplatná konzultace o provedení zakázky, volba vhodného materiálu a barevných tónů, technologických postupů a časového plánu provedení prací.
  • Nezávaznou cenovou kalkulaci, která zahrnuje soupis prací, při větších zakázkách výkaz výměr, vám pošleme do druhého dne.
  •  Uzavření objednávky, u větších zakázek smlouvy o dílo se zákazníkem, případné zaplacení zálohy na nákup materiálu.

Druhy materiálu


ImageImage

  • Klihové barvy pro nenáročné aplikace – Primalex Standard, Jupol Ekonomik... Použití: sklepy, sklady, chodby.
  • Barvy pro běžné malování – Jupol Classic, Primalex Plus, Het Klasik.... Použití: byty, výrobní a prodejní prostory, obývací prostory
  • Disperzní a akrylátové barvy pro náročnější aplikace - Primalex Polar, Jupol Gold, Dulux, Mistral, Düfa, Casati, Tollens…. Použití: obývací a reprezentativní prostory, kanceláře.
  • Provádíme také protiplísňové, sanační a izolační nátěry.
  • Barevný odstín namícháme na přání zákazníka manuálně nebo ze široké škály odstínů podle vzorníků - Jupol, Primalex, Johnstones, Düfa...

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás