Magic Touch


Image​Je vysoce odolná interiérová a fasádní exklusivní dekorativní špachtlovací hmota se sametovým povrchem s efekty kovu, perletě, zlata a také v autentických odstínech betonu, břidlice, kamene, hliníku, rezavého kovu a mnoha dalších. Magic Touch je vhodný k použití v interiéru i v exterieru. 
Tuto exkuzivní dekoraci lze aplikovat například v koupelnách a wellness, aplikace je také vhodná na stěny za kuchyňskými linkami a na mechanicky namáhané stěny na chodbách, na ostění krbů na stěny v obchodech a prodejních centrech nebo k úpravám výstavních expozic. 

MagicTouch Metalic je možné tónovat v 70 metalických odstínech dle vzorkovnice ZERO Lacksystem.
MagicTouch Pearl se tónuje podle vzorkovnice ZERO Color System 720 ve 180 odstínech. MagicTouch Gold se tónuje ve výrobě.

Magic Touch je vysoce otěruvzdorná, omyvatelná, vodoodpudivá, bez zápachu, šetrná k životnímu prostředí, paropropustná, bez obsahu změkčovadel, lehce vyplňující (max. 2mm), odolná profesionálním čistícím a desinfekčním prostředkům, vysoce odolná povětrnostním vlivům.

Ceník Magic Touch ZDE

Vzorník Magic Touch ZDE

Podrobný popis barevných variant ZDE

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz