Nátěry ocelových konstrukcí


ImageOchrana proti korozi je hlavní funkce ochranného nátěru ocelových konstrukcí. V moderní době však nestačí vzít jakoukoliv barvu a nanést jí jakýmkoliv způsobem. Hlavní je kvalita barvy způsob nanášení a v neposlední řadě příprava povrchu společně se správným natěračským nářadím. Všechny tyto faktory mají vliv na kvalitu nátěru a účinnost ochrany.
Samozřejmě víme, že nestačí konstrukci narychlo natřít nejlevnější barvou. Naši natěrači přistupují k nátěrům s největší zodpovědností a vědomím že musí odvést práci nejlepší kvality což pro naše malíře je automatické. Stejně jako volba nátěru a způsob nanášení barvy je pro ně důležitá příprava materíalu. Máme široký sortiment kvalitních nátěrových hmot které jsou určené na ocelové konstrukce, za velmi nízké ceny.

Proč nátěry ocelových konstrukcí od nás?


Používáme moderní způsob nanášení nátěrových hmot určené na ocelové konstrukce. Vybíráme jen velmi zkušené natěrače s dlouholetou praxí v oboru natírání ocelových konstrukcí.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme nátěry ocelových konstrukcí v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

Emil Lejska
Branka 358/57
Brno-Komín
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ

Kontaktujte nás