Vliesové tapety


ImageVliesové tapety na zeď jsou vhodné na různé podklady jako jsou omítky, beton, sádrokarton, dřevotříska, dřevo a podobně. Vliesové tapety jsou vyrobeny z jednostranně impregnovaného vlákninového nosného materiálu tvořeného převážně z buničiny s textilních vláken. Jsou rozměrově stabilní s vysokou propustností vodní páry a vzduchu, jsou stálobarevné a dobře udržovatelné.. Vliesové tapety jsou použitelné i ve vlhkém prostředí.

 

Nechte si vytapetovat od naší firmy


S tapetováním vliesových tapet máme dlouholetou zkušenost, dbáme na odbornost našich tapetářů. Kvalitu jejich práce pravidelně kontrolujeme a také sledujeme reference našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme tapetování vliesových tapet v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše tapetáře vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich tapetářů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní tapetářské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás