Encanto


encanto

ENCANTO efektní dekorační materiál vytvářející sametový povrch.  Tohoto efektu je dosaženo díky složkám obsahujících kovové barevné akcenty měnících lesk podle úhlu a intenzity dopadajícího světla. Právě tento metalický světelný efekt vyvolává velmi efektní dojem, nanáší se  po barevném nebo bílém podkladu v různě směrově orientovaných tazích, které vytvoří flíčkatý povrch kombinující antický a moderní design. Díky metalickým částečkám se odlesk barvy mění podle barvy a intenzity světla dopadajícího na zeď a také úhlu pohledu, čímž vytváří dojem sametové stěny. Kombinací podkladové a svrchní barvy a směru tahů lze vytvořit nespočet vzorů a barevných možností. Technika navozuje velmi příjemný pocit z prostoru bez ohledu na to jestli zvolíte jemnější netřpytivou nebo výraznější verzi se třpytkami.
Můžete s ní tak vytvořit velmi luxusně vypadající stěnu a zaujmout na první pohled každého zákazníka, který navštíví Váš podnik, nebo decentní prvek Vaší domácnosti, na který budete mít nutkání kouknout kdykoliv jen projdete okolo.

Ceník Encanto ZDE

Vzorník Encanto ZDE

ENCANTO je moderní výrobek, který spojuje krásu dekorativních technik s požadavky současného bydlení. Díky svému složení umožňuje vytvářet prestižní metalické povrchy v rozmanitých efektech odstínů a textur, v moderních i klasických interiérech. 

Tento kreativní materiál vytváří magický efekt hry světla a metalických odlesků v nepřeberném množství odstínů ve třech základních bázích Gold, Silver a Grey a nově v dalších čtyřech bázích Oro, Rosso, Bianco a Nero. 

Kompletní vzorník ZDE

Obrovskou výhodou je také výdrž svrchní barvy, která nebledne a je otěruvzdorná, a tak je vhodná i do namáhaných prostor jako jsou restaurace, kosmetické salóny nebo třeba vstupní haly.

 

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás