Nátěry dveří


barvyKvalitně natřené dveře jsou vizitkou každého interiéru. Oproti dveřím z laminátu nebo z plastů je potřeba o dřevěné dveře správně a pravidelně pečovat vhodným nátěrem, aby si zachovaly svojí krásu. Podobné to je i s ocelovými dveřmi, které nejsou pro okrasu ale plní dobře svoji funkci.
Nátěry dveří patří k obtížné práci, se kterou si nezkušený řemeslník neporadí. Na rozlehlé ploše můžeme vidět nedokonalosti jako špatné tahy štětcem, nebo nerovnosti. Proto je lepší takovou práci přenechat zkušeným natěračům, kteří mají bohaté zkušenosti s mícháním barev a jejím nanášením.
Naši natěrači vám rádi poradí s výběrem vhodné barvy s ohledem na vzhled okolního prostředí. Naši natěrači mají bohatou zkušenost s neudržovanými, popraskanými a zanedbanými dveřmi. Provádíme nátěry dveří jak v interiéru, tak v exteriéru a na vaše přání dveře odvezeme a natřené vám je zase přivezeme nazpět.

Nechte si natřít dveře od naší firmy


S nátěry poškozených a zanedbaných dveří máme dlouholetou zkušenost a výbíráme natěrače s praxí. Kvalitu našich nátěrů kontrolujeme a pozorujeme reference našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme natírání dveří v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Před....

Po....

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás