Renovace schodiště


ImageSchody jsou kromě své základní funkce zároveň dekorativním prvkem v domě. Ani nejkvalitnější dřevěné schodiště však nevydrží donekonečna. Po určité době dojde k prošlapání jednotlivých stupňů a dřevěné schody tak ztrácí na atraktivitě a bezpečnosti. 

Aby bylo schodiště i nadále bezpečné a dalo se bez potíží používat, je nutné přistoupit k renovaci dřevěných schodů. Renovace dřevěných schodů je rychlé a jednoduché řešení, které vrátí schodišti jeho krásu a správnou funkčnost.

Stará dřevěná schodiště se dají jednoduše dostat do původního nového stavu. Postup práce je následující :


Nejprve se důkladně odstraní pomocí brusek starý lak, následně se schodiště spasuje a vytmelí se praskliny a díry, po napuštění obroušeného dřeva speciální penetrací se schodiště lakuje ve dvou až třech vrstvách. Lak je možno zvolit matný, polomatný nebo lesklý, rovněž je možné schodiště před lakováním napustit lazurovacím lakem v požadovaném odstínu podle našeho vzorníku.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Schodiště renovujeme v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností. Zároven klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich malířů. Proto vám můžeme nabídnou kvalitní malířské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Nechte si zrenovovat schodiště od naší firmy


Naši natěrači jsou trvale a pečlivě kontrolovaní našimi odbornými pracovníky, kteří dbají na kvalitu provedené práce. Proto se naše výsledky vždy shledávají s kladným hodnocením našich zákazníků.

Proč vybrat právě nás


Využíváme vyškolené malíře a natěrače kteří vlastní certifikát výrobce nátěrových hmot vhodných na renovaci schodišť. Naši malíři a natěrači používají moderní technologie pro správnou aplikaci barev.

Broušení, tmelení a nátěr lazurovací barvou

Broušení, tmelení, základní nátěr

Vrchní syntetický krycí lak, nátěr Polyurex proti otěru

Tmelení

Nátěr krycí barvou Adler + lak Bona

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás