Natírání oken Brno


ImagePro bezvadný stav vašich oken je nutné o ně pečovat kvalitním nátěrem. Moderní plastová okna nevyžadují speciální péči, zatím co klasická dřevěná okna vyžadují pravidelnou obnovu nátěrů.
Aby okna dlouho vydržela, vyžadují pravidelnou údržbu vhodným nátěrem, naopak zanedbávání snižuje schopnost izolovat a vede k rozpadu okna. Pravidelná údržba přispívá k zvýšení komfortu a schopnost pouštět méně chladu do domu. Proto by nátěry dřevěných oken i rámů měly být samozřejmost pro každého uživatele domu i bytu. Naši natěrači vám rádi poradí s výběrem vhodné barvy. Máme dlouholetou praxi s poškozenými a zanedbanými okny, na vaše přání okna odvezeme a natřené vám je zase přivezeme nazpět.

Nechte si natřít okna od naší firmy


Naše dlouholetá praxe s natíráním oken je záruka že vaše okna dostanou náležitou a odbornou péči. Kvalitu našich natěračů pečlivě hlídáme a sledujeme reference našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme natírání oken v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás