Nátěry zábradlí a pletiva


oplocení

Vizitkou každého domu je samozřejmé kvalitně a bezchybně natřený plot či zábradlí. Mnozí kutilové zjistili, že natření dřevěného či drátěného plotu nebo verandy není úplně snadné. Fleky, nerovnoměrně nanesená barva a stékající kapky nejsou z estetického hlediska žádoucí.

Naši natěrači přistoupí k vaší zakázce s maximální zodpovědností a nanesou barvu či lak kvalitně a rovnoměrně aby vzhled vašeho plotu nebo zábradlí byl perfektní. 

Proč vybrat právě nás


Zaručujeme kvalitu práce výběrem odborníků v oboru malíř - natěrač. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich odvedené práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme natírání  zábradlí a pletiva v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás