Nátěry radiátorů a topných těles


ImageObvykle považujeme radiátory ústředního vytápění za nepříliš vzhledný prvek interiéru, proto je vhodné radiátory maskovat na barvu pozadí tak, aby nepřitahovaly pozornost návštěvníků.
Doporučujeme pravidelně obnovovat nátěry topení všude tam, kde jsou používány ocelové radiátory či konvektory, ocelové trubkové rozvody tepla a stupačky, protože komponenty teplovodního vytápění jsou díky proudění topné vody v systému, náchylné ke vzniku koroze. Naše firma nabízí službu nátěry topení, zahrnující povrchové ochrany všech komponentů teplovodního vytápění.

Proč vybrat právě nás


Zaručujeme kvalitu práce výběrem odborníků na nátěry topných těles a radiátorů. Vybíráme profesionály s dlouholetou praxí a sledujeme kvalitu jejich odvedené práce.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme natírání radiátorů a topných těles v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa prodejny: Minská 56, Brno 616 00 Otevřeno Po - Pá 7 - 19 hodin

Kontaktujte nás