Protipožární nátěry


ImageOchraně proti požáru jsou majitelé a zaměstnavatelé povinni věnovat maximální pozornost. Nestačí jen vyvěsit požární předpisy nebo vyškolit zaměstnance. Je nutné podle zákona prokázat, že pro zamezení vzniku požáru či jeho šíření provedla zodpovědná osoba veškerá technická opatření, mezi ně patří i protipožární nátěry budov a konstrukcí.

Při požárech dochází k ohrožení osob i uskladněného materiálu. Působením ohně se budovy poškozují a  hrozí i jejich zhroucení. Velice nebezpečné je také šíření zplodin. Protipožární nátěry jsou jednou ze základních ochranných pomůcek pro většinu stavebních materiálů.
Žár, který se šíří budovou působí na ocelové a dřevěné nosníky. Zatímco u dřeva hoří nosné konstrukce u ocelových konstrukcí dochází k tečení kovu, kdy vlastní ocelové nosníky neshoří, zato se ohýbají a praskají. Při požáru nelze přesně odhadnout, kdy se budova zřítí, v ohrožení nejsou jen lidé v budově, ale i příslušníci záchranné jednotky a proto je důležité nezanedbat speciální nátěr.

Ceník protipožárních nátěrů ZDE

Protipožární nátěr na dřevo Plamostop D

Protipožární transparentní vypěňovací nátěr pro zvýšení třídy hořlavosti na stupeň B, snížení indexu šíření plamene po konstrukci a zvýšení požární odolnosti dřevěných nosných konstrukcí.

Po aplikaci Plamostopu D 

Image

 

Po působení ohně

Image

Protipožární nátěry na ocel Plamostop P9 

Plamostop P9 je vypěňovací nátěr je určený k ochraně ocelových konstrukcí před působením požáru na dobu 15 až 90 minut. Tento výrobek má certifikaci ETA, nemusí mít tedy certifikaci národní. PLAMOSTOP P9 je jediným s protipožárních vypěňovacích nátěrů, který dosáhl na certifikaci ETA.

Po aplikaci Plamostopu P9

Image

Po působení ohně

Image

Proč vybrat právě nás


Pro aplikaci protipožárních nátěrů vybíráme jen vyškolené malíře s dlouholetou praxí v oboru protipožárních nátěrů. Náš malířský tým také vlastní certifikát výrobce barev opravňující k provádění speciálních nátěrů.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Provozujeme protipožární nátěry v celém Jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše natěrače vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich natěračů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní natěračské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás