Tapetování Brno


ImageTapetování LESTER Brno - lepení fototapet, samolepících fototapet, vliesových, velurových, vinylových, textilních a kvalitních papírových tapet. Přijímáme zakázky jakéhokoliv rozsahu. Nabízíme kompletní tapetářské služby - konzultace se zákazníkem, doporučení vhodných tapet prostřednictvím našich bohatých vzorníků, odstranění starých tapet a úpravu povrchu tmelením nebo stěrkovíním. Lepíme všechny druhy tapet, například - papírové tapety, vinylové tapety s papírovým nosičem, vinylové tapety bez papírového nosiče, velurové tapety, vliesové tapety, fototapety, omyvatelné tapety, přetíratelné tapety a samolepící tapety. Velice často se aplikují obrázkové tapety do dětských pokojů nebo ozdobné bordury.I když zájem o tapety v posledních letech poněkud poklesl stále se jedná o levnou a rychlou variantu úpravy interiéru, která zakryje nedostatky a nerovnosti stěn bez nutnosti nákladné renovace. Ručíme za kvalitu odvedené práce našich tapetářů!

Nechte si vytapetovat od naší firmy


S tapetováním všech druhů tapet máme dlouholetou zkušenost, dbáme na odbornost našich tapetářů. Kvalitu jejich práce pravidelně kontrolujeme a také sledujeme reference našich zákazníků.

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky


Aplikujeme všechny druhy tapet v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a techniku našich tapetářů. Proto vám můžeme nabídnout kvalitní tapetářské služby na vysoké úrovni za nízké ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 8 - 16 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz

Kontaktujte nás