Hydroizolační nátěry


ImageHydroizolační nátěr lze použít i k ochranným nátěrům střešní střešních krytin plochých nebo šikmých střech z pozinkovaného plechu, hliníkového plechu a ocelového plechu natřeného antikorozním nátěrem,hydroizolační nátěr je možné aplikovat i na klempířskéhé příslušenství střechy. Hydroizolace se nanáší v tekutém stavu a po zaschnutí vytváří samostatnou trvale pružnou bezešvou hydroizolační fólii s minimální nasákavostí, splňující nároky na dlouhodobé zatížení vodou a povětrnostními vlivy. Hydroizolační nátěr lze aplikovat na betonové podlahy k izolaci základů a stěn nebo k údržbě a opravám okapů.

K aplikaci používáme materiály které jsou odolné vůči UV záření, povětrnostním vlivům, trvale prižné i při nízkých teplotách a paropropustné. Eternal Sanakryl Top, Ceresit CP 30 Aquablock, Eternal Sanakryl UV atd.

 

Naše služby nabízíme v celém Jihomoravském kraji a větších městech České republiky

Hydroizolační nátěry provádíme v celém jihomoravském kraji a větších městech ČR. Naše pracovníky vybíráme hlavně podle odborných zkušeností, současně klademe důraz na efektní pracovní postupy a bezpečnost práce, proto vám můžeme nabídnout kvalitní malířské a natěračské služby na vysoké úrovni za přijatelné ceny.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz