Betonová stěrka


Betonová stěrka BrnoBetonová stěrka představuje inovativní materiál s vysokou odolností, navržený pro estetické ztvárnění betonového vzhledu v různých provedeních. Díky modernímu designu dodává interiérům průmyslový charakter. Tento materiál lze využít nejen v obytných prostorech, například při vytváření krbů nebo zdí za kuchyňskou linkou či televizní stěnou, ale také v reprezentativních prostorách firem.

Betonový povrch si získává oblibu mezi majiteli domů právě díky svému výraznému vzhledu, který je těžké napodobit jinými materiály. Jejich unikátní estetika přináší do prostoru sílu a charakter, což beton činí ceněným prvkem v designu a architektuře. Módní trendy se mohou měnit, ale pevnost a vizuální originalita betonu zůstávají v designovém světě trvale relevantní. Betonový design není pouze estetický, ale také přináší do místnosti pocit vyváženosti a umožňuje hladký přechod s jinými materiály, jako jsou dřevo, kov a další. 

Betonová stěrka BrnoJub Decor Beton look

Prášková cementová maltová směs s přídavkem polymerních pojiv je navržena pro náročné dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů, simulující vzhled betonu. Vyniká vysokou pevností, elastickostí a výbornou přilnavostí k různým stavebním povrchům, včetně jemných minerálních omítek, cementových omítek, betonu, vláknocementových desek, sádrokartonových desek a dřevotřísek. Pro základní nátěr se doporučuje použít JUBIZOL Unigrund v odstínu podobném barvě omítky. Suchý povrch by měl být dále chráněn nátěrem JUPOL Bio silicate, DECOR Antique a JUBOSIL Hydrophob. Vlastnosti této směsi jsou testovány a deklarovány v souladu s normou EN 998-1.

Kontaktní informace

LESTER
Branka 57
Brno
624 00
Česká republika
IČ:
60525461
DIČ
Adresa specializované malířské prodejny: Minská 56, Brno - Žabovřesky. Provozní doba Po - Pá 7 30 - 16 30 hodin Tel: 777 218 220, e-shop www.kvalitnibarvy.cz